Krzesło dla seniorów

5 powodów, dla których warto kupić krzesełko Acorn Superglide 130 w firmie Windy Schodowe

Artykuł sponsorowany.

Założenie krzesełka na schody Acorn dla osoby starszej to sposób na zapewnienie Twoim bliskim bezpieczeństwa i wygody podczas pokonywania stopni. Czy wiesz, dlaczego warto zlecić jego montaż naszym fachowcom? Poznaj 5 powodów, które przekonają Cię, że kupując krzesło schodowe Acorn w firmie Windy Schodowe, zyskasz satysfakcję i spokój na wiele lat.

Wielu z naszych klientów uważa, że winda na schody Acorn Superglide 130 jest najlepszym krzesełkiem schodowym dla osoby starszej. I jest w tym wiele racji! Dzięki temu praktycznemu urządzeniu seniorzy odzyskują samodzielność w poruszaniu się po domu i mogą bez wysiłku przemieszczać się pomiędzy piętrami.

Krzesełko Acorn Superglide 130 nie ma dla nas tajemnic

Jako firma, która od ponad 10 lat skutecznie likwiduje bariery architektoniczne w polskich domach, możemy Ci je polecić z czystym sumieniem. Znamy je na wylot i na przestrzeni lat przetestowaliśmy standardowe oraz nietypowe możliwości montażu krzesła Acorn dla seniorów. To jednak tylko z kilku powodów, dla których warto zamówić u nas najnowszy model angielskiej windy krzesełkowej. Poznaj też inne zalety płynące z nawiązania współpracy z naszą firmą!

Krzesło schodowe

Krótki czas montażu krzesła Acorn Superglide 130

Możemy zamontować u Ciebie najlepsze krzesełko schodowe dla osoby starszej nawet w ciągu 2 dni! Zadzwoń do nas i powiedz, że zależy Ci na czasie, a my spróbujemy przyspieszyć realizację Twojego zamówienia. Od razu wyślij też do nas zdjęcia swoich schodów – możesz to zrobić SMS-eme-mailem, przez Facebooka lub WhatsAppa. Na podstawie fotografii wybierzemy optymalny sposób montażu i przygotujemy dla Ciebie wycenę. Długość montażu wyniesie od 3-4 do maksymalnie 8 godzin – w zależności od długości i rodzaju Twoich schodów.

Krzesło dla seniora do transportu po schodach

3 lata gwarancji na porządną windę schodową Acorn

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która oferuje klientom indywidualnym tak długi okres gwarancji na krzesełka Acorn Superglide 130. Mamy jednak powody, by to robić. Znamy z doświadczenia niezawodność tego modelu i wiemy, że jego reklamacje zdarzają się niezwykle rzadko. Dla przykładu: w 2019 r. nie odnotowaliśmy ani jednej reklamacji krzesła Acorn dla seniorów.

Niskie ceny i profesjonalna obsługa posprzedażowa

Firma Windy Schodowe zatrudnia tylko 9 osób, dlatego możemy konkurować z innymi nie tylko jakością, ale również ceną. Dzięki temu, że nasze koszty nie należą do wygórowanych, jesteśmy w stanie zaproponować Ci angielskie krzesło schodowe Acorn na korzystnych warunkach. To jednak nie wszystko! Po zakończeniu montażu oferujemy profesjonalną obsługę posprzedażowąLubimy pomagać ludziom i wiemy, że nasza praca zmienia życie seniorów na lepsze. Dlatego będziemy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu – odpisujemy na e-maile i odbieramy telefony nawet w weekendy. Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że zawsze będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie.

Krzesło dla seniara do transportu po schodach

Klienci oceniają Windy Schodowe na 5

O zadowoleniu naszych klientów najlepiej świadczą ich własne opinie. Dlatego tak bardzo cieszy nas 5 gwiazdek, które otrzymaliśmy w opiniach opublikowanych na Google. Wysoka nota to dla nas znak, że warto poświęcać czas na fachowe doradztwo, które pozwala trafnie dopasować model windy do potrzeb klienta. Cenimy otwartość, dlatego nigdy nie namawiamy nikogo do zakupu windy, która nie sprawdzi się w jego domu. To właśnie dzięki doradztwu oraz uczciwemu podejściu do sprzedaży możemy ograniczyć do minimum liczbę reklamacji i jeszcze bardziej zwiększyć poziom satysfakcji naszych klientów.

Winda na schody

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o współpracy z firmą Windy Schodowe i angielskim krzesełku Acorn!

Zadzwoń pod nr:

+48 692 44 94 74 | +48 608 445 819 | +48 606 686 002
lub wyślij e-mail na adres: info@windy-schodowe.pl

Zapraszamy!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

One Reply to “5 powodów, dla których warto kupić krzesełko Acorn Superglide 130 w firmie Windy Schodowe”

  1. Moja babcia ma takie krzesło. Bardzo ułatwia jej to poruszanie się po domu a niestety w jej wieku chodzenie po schodach jest utrudnione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.