Zamontowana kamera obrotowa w dużym domu

Kamera obrotowa Dahua

Artykuł sponsorowany.

Kamera obrotowa Dahua to niezwykle funkcjonalne urządzenie służące do monitoringu wizyjnego.

Dzięki kamerze użytkownicy mają możliwość śledzenia obrazu w promieniu 360 stopni. Ponadto kamera obrotowa Dahua stwarza możliwość śledzenia obrazu znajdującego się w dużej odległości, ponieważ producent wyposażył urządzenie w sprawnie działający zoom, który nie pogarsza jakości obrazu. Kamera obrotowa Dahua to sprzęt wykorzystywany zarówno przez użytkowników prywatnych jak i przez służby porządkowe, służby miejskie, które dzięki jego użyciu mają możliwość śledzenia wydarzeń mających miejsce na ulicach, skrzyżowaniach itp. Korzystanie z kamery obrotowej Dahua podnosi bezpieczeństwo osób i mienia.

Kamera obrotowa Dahua – dla kogo

Kamera obrotowa Dahua dedykowana jest użytkownikom, którzy lubią czuć się bezpiecznie. Szczególnie przydatna może okazać się dla tych, którzy często są poza domem. Dzięki kamerze obrotowej Dahua nic nie umknie uwadze użytkownika. Producent kamery obrotowej Dahua przywiązuje dużą wagę do oczekiwań klientów dlatego nieustannie doskonali urządzenia swojej marki. Kamera obrotowa Dahua może występować w wersji urządzenia szybkoobrotowego. Tego typu modele kamer mają możliwość obrotu wokół osi pionowej oraz poziomej.

Kamera obrotowa Dahua – parametry

Kamera obrotowa Dahua to urządzenie wykonane bardzo solidnie. Kamera obrotowa Dahua to również matryce o wysokich rozdzielczościach. Wspomniany już zoom ma możliwość pracy w trybie cyfrowym lub analogowym. Instalacja kamery obrotowej Dahua jest dużo prostsza w porównaniu do innych typów kamer. Działanie i przesył danych z kamery obrotowej Dahua jest możliwe dzięki PoE. Istnieje również możliwość zasilania z wykorzystaniem zasilacza zewnętrznego. Kamera obrotowa Dahua daje użytkownikom możliwość przesyłu danych przez sieć IP. Dzięki temu użytkownik może przyglądać temu, co dzieje się w obszarze widzenia kamery z dowolnego miejsca w czasie rzeczywistym.

Ponieważ kamera obrotowa Dahua to urządzenie przeznaczone do użytku zewnętrznego jest ona odporna na czynniki zewnętrzne takie jak śnieg, deszcz, niskie temperatury. Kamera obrotowa Dahua przesyła obraz w doskonałej jakości pozwalający na rozpoznanie wielu istotnych z punktu widzenia użytkowników szczegółów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.