Odbiór odpadów z budowy

Odbiór odpadów – jak wynająć kontener na budowlane i poremontowe odpady?

Potrzebujesz pozbyć się gruzu, odpadów wielkogabarytowych czy papy? U nas wynajem kontenerów na odpady możliwy jest zarówno dla prywatnych odbiorców, jak i dla firm czy gmin. W Twojej okolicy zalega mnóstwo śmieci? Zamierzasz zrobić porządek po remoncie? Sprawdź, jakie to proste!

Miejsce działania – cała Polska

Nasze usługi wynajmu kontenera i odbioru odpadów dostępne są w całej Polsce. Najczęściej wybierana jest oferta indywidualna – pojemniki wybranej wielkości dostarczane są pod dokładny adres posesji, w ilości i w terminie zarezerwowanym przez klienta. Następnie w ustalonym czasie odbieramy zapełniony kontener, zostawiając pustą i czystą działkę. Klienci biznesowi sięgają z kolei po stałą ofertę – długoterminowy wynajem kontenera, dzięki któremu na obiekcie zawsze znajduje się pusty pojemnik.

Odbiór odpadów – opcje dla każdego

By zadbać o podstawy prawidłowego recyklingu, proponujemy zróżnicowaną ofertę kontenerów do ściśle określonego typu odpadów. Na przykład gabaryty, takie jak meble, drzwi, wykładziny czy okna, można wyrzucić jedynie do kontenera na odpady wielkogabarytowe. Kontener na zmieszane odpady budowlane przeznaczony jest do gromadzenia okien, szyb, wełny mineralnej, styropianiu, folii oraz kartonów. Kontener na gruz pomieści gruz ceglany i betonowy, dachówki, ziemię, glebę, tynki i kamienie. Papa ma u nas całkiem osobny typ kontenerów, dostosowany do jej utylizacji. Wynajem kontenera na zmieszane odpady opakowaniowe – od folii po kartony, sznury i nici.

Zadbaj o porządek w swojej okolicy

Kontenery do odbioru odpadów budowlanych można też wynająć na potrzeby mieszkańców. Skontaktuj się z gminą i zaproponuj miejsce na podstawienie kontenera na odpady. Służymy swoją pomocą podczas odbioru i transportu śmieci. Najczęściej na zamówienie lokalnej społeczności podstawiamy kontener na odpady wielkogabarytowe. Ważne jest też poinformowanie mieszkańców o tym, że nasze kontenery nie służą do odbioru odpadów komunalnych, jedynie gabarytów i odpadów pobudowlanych. Dzięki temu odbierane odpady zyskują drugie życie lub trafiają do właściwej stacji utylizacji.

Wywóz od klientów prywatnych

Odbiór i wywóz odpadów z posesji prywatnych to coraz chętniej wybierana usługa. Szybko i sprawnie pozwala pozbyć się bałaganu po remoncie czy pracach budowlanych na terenie działki. Odbiór odpadów z indywidualnej nieruchomości wymaga od jej właściciela jedynie przygotowania podłoża pod kontener. Musi być ono stabilne, solidne i równe. Dzięki temu podstawienie pojemnika i odbiór odpadów przebiegnie bez żadnych niespodzianek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.