Miski WC zamontowane na stelażu w małej łazience w mieszkaniu

Stelaż WC – Twój sposób na czystą łazienkę

Artykuł sponsorowany.

Jednym z kluczowych elementów minimalistycznej, eleganckiej współczesnej łazienki są miski WC montowane na stelażu. Jednak wskazywanie stylu jako ich najważniejszej zalety byłoby dużym niedopowiedzeniem. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu ich ważne dla każdego użytkownika cechy, a dodatkowo wyjaśnimy, w jakie zestawy ze stelażami WC warto aktualnie zainwestować. Miłej lektury!

Miski WC montowane na stelażu są dobrym sposobem, aby uprościć codzienne sprzątanie, szczególnie ze względu na brak podstawy przytwierdzonej do podłogi oraz wiszącej spłuczki. W ten sposób udaje się zmniejszyć liczbę zakamarków, które trudno sprzątać. Dzięki temu możemy także zaoszczędzić środki czystości, co skutkuje ochroną środowiska . Co nie mniej ważne w obecnych czasach, takie porządki będą też nieco szybsze. Zaoszczędzony czas można poświęcić na ciekawsze zajęcia.

Stelaże do WC Roca – kompletne systemy montażowe do misek WC

Stelaże WC Roca to kompletne systemy montażowe do misek WC wiszących, które są wyposażone w zbiorniki z mechanizmem dwudzielnego spłukiwania pozwalające zaoszczędzić o 30-40% więcej wody, niż w przypadku standardowych rozwiązań. To kolejny krok w celu właściwego podejścia do ochrony naszej planety. Warto także wspomnieć, że wbudowany w system ogranicznik przepływu wody zabezpiecza przed jej rozchlapywaniem. To więc nie tylko oszczędność, ale także wyższy poziom higieny.

Zestawy WC z miskami Roca – wyjątkowy design i praktyczność dedykowana wyłącznie wymagającym klientom

W ofercie marki Roca, obok systemów montażowych, znaleźć można również kompletne zestawy WC składające się ze stelażu podtynkowego DUPLO ONE, miski WC podwieszanej oraz deski SLIM. Wybrane do zestawów miski wyróżniają się przede wszystkim technologią bezkołnierzową RIMLESS – dzięki jej zastosowaniu wyeliminowany jest zawinięty brzeg w ich wnętrzu. Mamy więc kolejny istotny krok ku łatwiejszemu sprzątaniu – brak kołnierza to zmniejszenie liczby zakamarków, w których mogą gromadzić się kamień, drobnoustroje i inne zanieczyszczenia. Gdyby uproszczeń było mało, warto dodać iż deski SLIM posiadają system łatwego wypinania – kolejne utrudnienie codziennych porządków wyeliminowane!

 

Skomponuj własne rozwiązanie

Szeroki asortyment stelaży WC Roca pozwala na zamontowanie dowolnego modelu miski podwieszanej tej marki. Otwiera to szerokie pole do tworzenia własnych aranżacji, wyboru rozwiązań technologicznych oraz dodatkowego podniesienia poziomu higieny. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, by wybrać miskę z powłoką Supraglaze®. Stanowi ona dodatkową warstwę na powierzchni ceramicznej, która zapobiega osadzaniu się kamienia oraz brudu. Posiada również właściwości hydrofilowe, dzięki czemu woda swobodnie się po niej rozpływa, a lepsze rozprowadzanie wody to wydajniejsze spłukiwanie.

Podsumowanie

Łatwiejsze sprzątanie łazienki to z jednej strony podniesienie poziomu higieny, a z drugiej po prostu więcej wolnego czasu, na ciekawsze rzeczy, niż codzienne porządki (np. rodzinna wycieczka rowerowa lub wyjście do kina z bliską osobą). Niebagatelny w tym przypadku pozostaje również aspekt ekologiczny – decydując się na rozwiązania Roca inwestujesz w proekologiczne systemy umożliwiające zaoszczędzenie środków czystości oraz wody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.