Dziecko w wózku

10 cech wózka yoyo, które go wyróżniają spośród innych wózków spacerowych

Artykuł sponsorowany.

Babyzen YOYO 2 to wózek bardzo lubiany i chętnie wybierany dla noworodków, niemowląt i kilkulatków. Co wpływa na tak dużą popularność wózka YOYO?

Aby to wyjaśnić, przygotowaliśmy zestawienie jego cech, za które cenią go rodzice. Sprawdź, czy to właśnie takiego wózka szukasz dla swojego maluszka!

Praktyczny i stylowy: Wózek yoyo i 10 jego najważniejszych zalet

Wózek YOYO 2 sprawdza się zarówno podczas zwykłych wyjść z dzieckiem na spacer, jak i na wakacjach. Oto 10 cech, które wyróżniają ten praktyczny wózek:

 1. Uniwersalność

  Babyzen YOYO2 może być używany zarówno w połączeniu z gondolą, ale też jako spacerówka (montując do ramy Babyzen YOYO pakiet tkanin). Posłuży więc dziecku od urodzenia aż do osiągnięcia wagi 22 kg .

 2. Lekka konstrukcja

  Wersja z gondolą waży 8,1 kg, a wózek Babyzen w formie spacerówki zaledwie 6,2 kg! Tak niska waga jest wynikiem specjalnego doboru materiałów.

 3. Ochrona przed działaniem promieni UV

  Wózek wyposażony jest w budkę przeciwsłoneczną, a jego materiał wykazuje odporność na promieniowanie UV – to ważne o każdej porze roku!

 4. Ochrona maluszka przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi

  Materiał wózka jest wodoodporny, co przyda się w czasie deszczu, a obudowa gondoli jest wentylowana – to z kolei będzie niezastąpione w upalne dni.

 5. Łatwe składanie i rozkładanie wózka

  Szybki i łatwy w obsłudze system składania i rozkładania to aspekt ważny w czasie podróży i każdego wyjścia z domu z dzieckiem!

 6. Możliwość przenoszenia wózka na ramieniu

  W zestawie z wózkiem znajduje się specjalny pasek pozwalający przenosić wózek na ramieniu, a także torba, który ułatwi zabranie wózka na wakacje.

 7. Koła zwrotne wtedy, kiedy potrzeba

  Konstrukcja kół została tak przemyślana, aby przednia, skrętna para kółek mogła być blokowana przy jeździe prosto. Dzięki temu są one zwrotne dokładnie wtedy, kiedy jest taka potrzeba!

 8. Pochłanianie drgań

  Zawieszenie z elastomeru Hytrel pochłania drgania, przez co zwiększa się komfort jazdy maluszka.

 9. Możliwość personalizacji

  Producent daje możliwość wyboru kolorystyki poszczególnych części wózka, dzięki czemu można samodzielnie skomponować układ barw ramy i gondoli.

 10. Łatwe przechowywanie

  Wózek ma budowę modułową, co sprawia, że łatwo go przechowywać nawet w małym mieszkaniu.

Recenzja wózka spacerowego Babyzen YOYO 2 – wszystko, co musisz wiedzieć!

Babyzen YOYO 2 ma wszystkie najważniejsze cechy, jakimi powinien wyróżniać się dobry wózek. Najważniejsza z nich, to ochrona maluszka przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. I, co ważne, ochrona kręgosłupa rodziców – gdyż YOYO2 ten jest o wiele lżejszy od innych tego typu wózków!

Praktyczne rozwiązania, które pozwalają zabrać wózek YOYO2 w podróż (i to nie tylko samochodem, ale też autobusem lub pociągiem) to duże udogodnienie, przydatne na co dzień i w czasie urlopu.

Podsumowanie: Czy warto zaopatrzyć się w Babyzen YOYO2?

Analizując specyfikację wózka YOYO 2, nie ma już wątpliwości, że jest to świetny model zarówno dla noworodków, jak i dla przedszkolaków. Wygoda, zabezpieczenie przed promieniowaniem UV i niska waga to zdecydowane zalety tego modelu. Okazuje się, że słusznie wózek Babyzen YOYO 2 jest wybierany przez tak wielu rodziców.

W wózku YOYO 2 wygoda łączy się z bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Sprawdź na vexpi.pl, w jak korzystnej cenie jest wózek Babyzen i postaw na komfort dla swojego maluszka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.